Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2019-09-09

Zaproszenie na prezentację publiczną założeń projektu „PORTOS - Platforma orzecznictwa Urzędu Patentowego RP" w ramach działania 2.1 PO PC

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną prezentację założeń projektu: „PORTOS - Platforma orzecznictwa Urzędu Patentowego RP”, przygotowywanego w odpowiedzi na konkurs o dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie: 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

Prezentacja odbędzie się w dniu 3 października 2019 r. o godz. 10.00 w sali nr 557 Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, al. Niepodległości 188/192, Warszawa.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w prezentacji proszone są o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: monika.muranowicz-zagawa@uprp.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 września 2019 roku. W treści maila prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz danych kontaktowych wraz z nazwą reprezentowanej przez Państwa instytucji (jeżeli dotyczy).


  •