Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2016-08-31

Własność intelektualna w sektorze farmaceutyczno-medycznym – czy jesteśmy innowacyjni?

Urząd Patentowy RP organizuje warsztaty pt. „Własność intelektualna w sektorze farmaceutyczno-medycznym – czy jesteśmy innowacyjni?”, które odbędą się w dniu 2 września br. w godzinach 9.30–14.45 w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie.

Warsztaty są częścią projektu naukowo-badawczego „IP and socio-economic development”, realizowanego przez Urząd Patentowy RP we współpracy ze Światową Organizacją Własności Intelektualnej. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną wstępne wyniki projektowych analiz ekonomicznych i patentowych dotyczące polskich przedsiębiorstw z sektora zdrowia, takich jak firmy farmaceutyczne, producenci urządzeń medycznych, dostawcy usług medycznych. Następnie uczestnicy warsztatów będą dyskutowali o wsparciu instytucji publicznych, współpracy nauki z biznesem i innowacyjności polskich przedsiębiorstw w sektorze zdrowia.

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele administracji rządowej, przedsiębiorstw, świata nauki oraz instytucji otoczenia biznesu.

Lokalizacja: Międzynarodowe Centrum Kultury (sala seminaryjna, 4. piętro), Rynek Główny 25, Kraków

Organizatorzy: Urząd Patentowy RP, Światowa Organizacja Własności Intelektualnej

Współorganizatorzy: Adamed sp. z o.o., Polpharma sp. z o.o.

Rejestracja uczestników warsztatów została już zakończona. Zapraszamy do wzięcia udziału w następnym spotkaniu o tej tematyce.

Koordynatorka:
Elżbieta Balcerowska
Gabinet Prezesa
e-mail: ebalcerowska@uprp.pl


  •