Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2019-06-19

EUIPO Trade Mark and Design Education Programme (ETMD EP)

Po sukcesie edycji inauguracyjnej programu w roku 2018/2019, w której wzięło udział ponad 50 uczestników z 20 krajów członkowskich Unii Europejskie, EUIPO organizuje drugą edycję Trade Mark and Design Education Programme (ETMD EP).

Jest to program szkoleniowy przeznaczony w szczególności dla praktyków zajmujących się prawem własności intelektualnej. Program ten skupia się na interakcji pomiędzy EUIPO oraz praktykami zajmującymi się prawem własności intelektualnej w zakresie rejestracji znaków towarowych oraz roszczeń dotyczących znaków towarowych. Kurs będzie prowadzony przez pracowników EUIPO, wiodących specjalistów w dziedzinie własności intelektualnej i pracowników akademickich.

Druga edycja prowadzona w języku angielskim potrwa od września 2019 do czerwca 2020. Składać będzie się ze 150 godzin zajęć łączących e-learning, webinaria oraz dwie 3-dniowe sesjei face-to-face w EUIPO. Szkolenie jest certyfikowane, pod warunkiem zdania egzaminu.

Rejestracja jest ograniczona do 100 osób i będzie otwarta od 15 maja do 30 czerwca 2019 r. na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".

Więcej szczegółowych informacji znajduje się w załączniku oraz na stronie EUIPO Academy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z EUIPO Academy: Academy@euipo.europa.eu

W imieniu EUIPO serdecznie zapraszamy!


  •