Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2017-03-14

X Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce. Projektujemy dobrą formę”

X edycja Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce” odbyła pod hasłem „Projektujemy dobrą formę”.

2017-03-03

„Ocena ryzyka wprowadzenia w błąd ze szczególnym uwzględnieniem podobieństwa towarów i usług” – spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP

Urząd Patentowy RP zorganizował spotkanie konsultacyjno-informacyjne z Panią Martą Chylińską oraz Panią Ewą Węgielską-Święcicką, Ekspertami w Departamencie Znaków Towarowych Urzędu Patentowego RP.

2017-02-15

„Wzory przemysłowe w Polsce i Unii Europejskiej” - spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP

Urząd Patentowy RP zorganizował spotkanie konsultacyjno-informacyjne z Panią Elżbietą Dobosz, Naczelnikiem Wydziału Wzorów Przemysłowych w Departamencie Znaków Towarowych Urzędu Patentowego RP.2017-01-18

„Nowe praktyki w ochronie znaków towarowych” – spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP

Urząd Patentowy RP zorganizował spotkanie konsultacyjno-informacyjne z Panią Beatą Piwowarską, sędzią Sądu Okręgowego w Warszawie, Przewodniczącą XXII Wydziału Wspólnotowych Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych.2016-12-07

Publiczna prezentacja założeń projektu „Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP)”

W dniu 7 grudnia 2016 roku w siedzibie Urzędu Patentowego RP odbyła się publiczna prezentacja założeń projektu „Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP)”.

2016-12-06

Introduction to EQE Training

University of Strasbourg, Center for International Intellectual Property Studies (CEIPI) zaprasza na seminarium pt. „Introduction to EQE Training”.

2016-12-02

Konferencja „Biologiczne produkty lecznicze. Aspekty prawne” organizowana przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – 2 grudnia 2016 r.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zorganizował w dniu 2 grudnia 2016 roku pierwszą ogólnopolską konferencję naukową zatytułowaną „Biologiczne produkty lecznicze. Aspekty prawne.” Urząd Patentowy RP objął to wydarzenie patronatem honorowym. Konferencja odbyła się na Wydziale Prawa i Administracji UKSW w Auli im. R. Schumana.

2016-11-24

„Naruszenie patentu na drugie zastosowanie medyczne” – spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP

Urząd Patentowy RP zorganizował spotkanie konsultacyjno-informacyjne z Panią dr Żanetą Pacud z Uniwersytetu Jagiellońskiego.2016-11-22

Zaproszenie na prezentację publiczną założeń projektu pt. „Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP)”

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie zaprasza na prezentację publiczną założeń projektu pt. „Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP)”. Projekt będzie przedmiotem wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014–2020, działanie 2.1, poddziałanie 2.1.1. Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych.

2016-09-28

„Od pomysłu do komercjalizacji – zbuduj swoją strategię ochrony” - seminaria Urzędu Patentowego

Urząd Patentowy RP zorganizował bezpłatne seminaria z zakresu zarządzania własnością przemysłową, które odbyły się w Małej Auli Politechniki Warszawskiej w dniach 10 i 11 października 2016 r. Wydarzenia adresowane były w szczególności do małych i średnich przedsiębiorstw, środowiska naukowego oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu.


2016-08-31

Własność intelektualna w sektorze farmaceutyczno-medycznym – czy jesteśmy innowacyjni?

Urząd Patentowy RP organizuje warsztaty pt. „Własność intelektualna w sektorze farmaceutyczno-medycznym – czy jesteśmy innowacyjni?”, które odbędą się w dniu 2 września br. w godzinach 9.30–14.45 w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie.

2016-08-05

„Adding Value to a Profitable IP Law Firm” - spotkanie w Uniwersytecie Warszawskim

FICPI Polska informuje o spotkaniu pod tytułem „Adding Value to a Profitable IP Law Firm”, organizowanym w dniu 9 września 2016 r. w godzinach 12:00-15:00, w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2C w Warszawie.

2016-06-21

„Szansa na międzynarodową ochronę patentową polskich wynalazków - Wyszehradzki Instytut Patentowy pomostem w procedurze PCT” – konferencja prasowa Urzędu Patentowego RP

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w konferencji prasowej pt. „Szansa na międzynarodową ochronę patentową polskich wynalazków – Wyszehradzki Instytut Patentowy pomostem w procedurze PCT”, która odbędzie się w dniu 28 czerwca br. (wtorek) o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu, przy al. Niepodległości 188/192 w Warszawie (sala 557; V piętro).